L3 X D V Línia - Valldoreix · 2015. 4. 29. · • Mirasol (mas Janer) – Torrent de Ferrusons,...
Transcript of L3 X D V Línia - Valldoreix · 2015. 4. 29. · • Mirasol (mas Janer) – Torrent de Ferrusons,...
-
Edició 2014
Rbla. M. J. Verdaguer 18508197 ValldoreixTel: 93 674 27 19Fax: 93 589 18 23a/e: [email protected]
Informació d’interès Transports Públics:
• Mirasol (mas Janer) – Torrent de Ferrusons, amb parada al Mercat de Torreblanca.• La Floresta – Bus barri.
• Autobús Nocturn
Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya tel: 93 366 30 00 www.fgc.net · a/e: [email protected]
• Taxi tel: 93 589 44 22
Autotransportes Saiz Tour SA: Tel: 93 373 46 12www.saiztour.es a/e: [email protected]
L1
L4
N61
Els dies 25 de desembre i l’1 de gener NO hi ha servei d’Autobusos
Edició octubre 2014
Valldoreix-EMDEntitat Municipal
Líni
a V
DX
1 Parades Centre Escolar CEIP Jaume Ferran i CluaC/ Brollador Arribada 8:55 · Sortida 16:35Parades Centre Escolar IES Arnau CadellPl Estació Sortida 14:45
Sortides: Pl. Estació6:45 10:15 13:45 17:15 20:457:15 10:45 14:15 17:45 21:157:45 11:15 14:45 18:15 21:458:15 11:45 15:15 18:45 22:158:45 12:15 15:45 19:15 9:15 12:45 16:15 19:45 9:45 13:15 16:45 20:15
Pas Plaça mas Roig7:00 10:30 14:00 17:30 21:007:30 11:00 14:30 18:00 21:308:00 11:30 15:00 18:30 22:008:30 12:00 15:30 19:00 22:309:00 12:30 16:00 19:30 9:30 13:00 16:30* 20:00 10:00 13:30 17:00 20:30
FestiusDissabte, diumenge,
festius i tot el mes d’agost.
Horari de servei: 7.00 a 22.15 hores.
Freqüència: 60 minuts
Feiners tot l’any, excepte el mes
d’agost.
Horari de servei: de 6:45 a 22:30 hores
Freqüència: 30 minuts.
Sortides Plaç mas Roig* 16:40 Període
escolar
Feiners
Sortides: Pl. Estació7:00 13:00 19:008:00 14:00 20:009:00 15:00 21:0010:00 16:00 22:0011:00 17:00 12:00 18:00
Pas Plaça mas Roig7:15 13:15 19:158:15 14:15 20:159:15 15:15 21:1510:15 16:15 22:1511:15 17:15 12:15 18:15
Línia VDX 1 Estació - Rambla M J Verdaguer - Monmany
Escoles - RossinyolPARADES
1. Pça Estació - Correspondència
2. Pça. Can Cadena - Correspondència
3. Rbla. M. J. Verdaguer. Casal de Cultura
4. Rbla. M. J. Verdaguer - C. Sarrià
5. Rbla. M.J. Verdaguer - Av. Joan Borràs
6. Rbla. M. J. Verdaguer. Casa de la Vila
7. Pça. Mas Roig - Correspondència
8. Pça. Oliveres
9. Pça. Joan Gassó
10. Pg. Guineu - Pg. Font
11. Pg. Guineu - C. Brollador. CEIP Jaume Ferran i Clua
12. C. Brollador – Pg. Eucaliptus-Correspondència
13. Pça. Mas Roig Correspondència
14. Av. M. J. Verdaguer - Pg. Oreneta
15. Pça. Ocells Correspondència
16. Av. Ramon Escayola - Pg. Merla
17. Av. Ramon Escayola - Pg. Nard
18. Av. Ramon Escayola - Av. Joan Borràs
19. Av. Ramon Escayola - Av. Baixador
20. Pg. Rubí - Pg. Mariscota
21. Pg. Rubí - C. El Salvador
22. Pg. Rubí - C. Sant Albert
23. Pça Can Cadena. Correspondència
24. Pça Estació Correspondència
Horaris
Líni
a V
DX
2
HorarisSortides Pça. Estació (direcció Pça.dels Estrets) 07:00 10:20 13:40 17:20 20:4007:40 11:00 14:20 18:00 21:2008:20 11:40 15:00 18:40 22:0009:00 12:20 16:00 19:20 09:40 13:00 16:40 20:00 Sortides Pça. Estació (direcció Pça.Mas Roig) 07:15 10:35 13:55 17:35 20:5507:55 11:15 14:35* 18:15 21:3508:35 11:55 15:15 18:55 22:1509:15 12:35 16:15 19:35 09:55 13:15 16:55 20:15 Pas Colònia Montserrat 07:23 10:43 14:03 17:43 21:0308:03 11:23 14:43 18:23 21:4308:43 12:03 15:23 19:03 22:2309:23 12:43 16:23 19:43 10:03 13:23 17:03 20:23 Pas Plaça Mas Roig 07:30 10:50 14:10 17:50 21:1008:10 11:30 14:50 18:30 21:5008:50* 12:10 15:30 19:10 22:3009:30 12:50 16:30* 19:50 10:10 13:30 17:10 20:30
Tot l’any Horari de servei
per a tots els dies de l’any:
de 7:00 a 22:00 hores
Freqüència: 40 minuts.
Sortides Plaç Estació
* 14:40 Període escolar
Pas Plaç Mas Roig * 08:55 i 16.40
Període escolar
Parades Centre Escolar CEIP Jaume Ferran i CluaC/ Brollador Arribada 8:53 · Sortida 16:38Parades Centre Escolar IES Arnau CadellPl Estació Sortida 14:40 Arnau Cadell sortida 14.35
Línia VDX 2 Estació - La Serreta. Estació - Colònia Montserrat
Mas Fuster - Escoles - Mas RoigPARADES
1. Pl. Estació. Correspondència
2. C. Sant Jaume – C. Menta. Correspondència
3. Pça. Estrets. Correspondència
4. Arnau Cadell. Correspondència
5. Pça. Estació. Correspondència
6. Pça. Can Cadena. Correspondència
7. Av. Ca n'Enric - Ctra. La Floresta
8. Av. Ca n'Enric – Pg. Pintor Romero
9. Pg. Pintor Romero - C. Cardenal Cisneros
10. Pg. Pintor Romero – C. Pintor Goya
11. Pg. Pintor Romero - C. Mercè Capsir
12. C. Mercè Capsir. Club Esportiu Valldoreix
13. Colònia Montserrat
14. Camí Mas Roig a Mas Fuster - C. Font i Ferrer
15. Camí Mas Roig a Mas Fuster - C.Pont
16. Camí Mas Roig a Mas Fuster - Av. Vall d’Or
17. C. Brollador - Pg. Eucaliptus. Correspondència
18. Pça. Mas Roig – Pg. Mas Roig. Correspondència
19. Pg. Mas Roig – Pg. Alzina
20. Av. Vall d’Or - Pg. Ametller
21. Av. Vall d’Or - C. Fuster Serracant
22. Av. Mas Fuster. Centre Guru
23. Av. Mas Fuster - Pg. Munera
24. Av. Mas Fuster - C. Pau
25. Pça Can Cadena. Correspondència
26. Pça Estació. Correspondència
L3
Parades Centre Escolar CEIP Jaume Ferran i CluaC/ Brollador Arribada 8:40 · Sortida 16:40Parades Centre Escolar IES Arnau CadellPl Estació Sortida 14:40 Arnau Cadell sortida 14.35
Líni
a V
DX
3
Línia VDX 3Estació – Rossinyol – Can Casulleres Mas Roig
Rambla M J Verdaguer
Festius
Dissabte, diumenge,
festius i tot el mes d’agost
Horari de servei: de 7:30
a 22:45 hores
Freqüència: 60 minuts
Feiners tot l’any, excepte el mes
d’agost.
Horari de servei: de 7:00 a 22:45 hores
Freqüència: 30 minuts.
Sortides Plaç Estació
* 14:35 Període escolar
FeinersHoraris
Sortides: Pl. Estació7:00 10:30 14:00 17:30 21:007:30 11:00 14:30* 18:00 21:308:00 11:30 15:00 18:30 22:008:30 12:00 15:30 19:00 22:309:00 12:30 16:00 19:30 9:30 13:00 16:30 20:00 10:00 13:30 17:00 20:30
Pas Pl. mas Roig - Rbla. M.J. Verdaguer7:15 10:45 14:15 17:45 21:157:45 11:15 14:45 18:15 21:458:15 11:45 15:15 18:45 22:158:45 12:15 15:45 19:15 22:459:15 12:45 16:15 19:45 9:45 13:15 16:45 20:15 10:15 13:45 17:15 20:45
Sortides: Pl. Estació7:30 13:30 19:308:30 14:30 20:309:30 15:30 21:3010:30 16:30 22:3011:30 17:30 12:30 18:30
Pas Pl. mas RoigRbla. M.J. Verdaguer7:45 13:45 19:458:45 14:45 20:459:45 15:45 21:4510:45 16:45 22:4511:45 17:45 12:45 18:45
PARADES
1. Pça. Estació. Correspondència
2. Pça. Can Cadena. Correspondència
3. Pg. Rubí - C. Sant Albert
4. Pg. Rubí - C. El Salvador
5. Pg. Rubí - C. Àvila
6. Rbla. del Jardí – Av. Baixador
7. Rbla. del Jardí – Pg. Nard
8. Pg. Nard – Av. Madrid
9. Pg. Nard – C. Mallorca
10. C. Ocells – Av. Baixador
11. Pg. Esparver – Pg. Voltor
12. Pça. Ocells
13. Av. M. J. Verdaguer - Pg. Oreneta
13 BIS. Passatge Eucaliptus – c/Brollador (període escolar)
14. Pça. Mas Roig. Correspondència
15. Rbla. M. J. Verdaguer. Casa de la Vila
16. Rbla. M.J. Verdaguer - Av. Joan Borràs
17. Rbla. M. J. Verdaguer - C. Sarrià
18. Rbla. M. J. Verdaguer. Casal de Cultura
19. Pça Can Cadena. Correspondència
20. Pça Estació. Correspondència